O nas
Polprof Warszawa

najtańsze kredyty w Warszawie

Lider w sektorze finansowym

Nieustannie zmieniające się warunki polskiego rynku finansowego to problem tysięcy klientów, dlatego doradztwo finansowe to najlepsze rozwiązanie.

Zajmujemy się doradztwem finansowo-kredytowym, tak aby zmaksymalizować korzyści naszych klientów. Doradzamy jak zarabiać i oszczędzać tak, aby w przyszłości uzyskiwać najtańsze finansowania na polskim rynku.

Sprawdzamy się na każdym etapie współpracy z nami – od porównywania ofert po przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów. Nasze doradztwo finansowo-kredytowe w Warszawie gwarantuje swoim klientom najlepsze warunki współpracy.

Jesteśmy firmą niezależną od banków i instytucji finansowych, a nasza działalność jest zarejestrowana w Polskiej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). 

doświadczenie

Najwyższej jakości doświadczenia rynkowe

Doradzamy również w inwestycjach oraz usługach branży handlowej. Specjalizujemy się w opracowywaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowych zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Każdy proces rozpoczyna się od analizy sytuacji finansowej klienta i przedstwieniu wszystkich dostępnych rozwiązań. Po pobraniu baz instytucji finansowych takich jak BIK, BIG i KRD wiemy, w jakim banku klient otrzyma najlepsze rozwiązanie.

kilka faktów o Polprof

Dlaczego warto korzystać z usług ekspertów finansowych?

Podobnie jak z wizytą u mechanika – możemy naprawiać swój samochód sami, jednak czy ma to sens? Doradcy finansowi w Warszawie znają polski rynek i z przyjemnością zajmą się pozyskiwaniem kredytów dla każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza usługa nie kończy się jedynie na podpisaniu umowy z bankiem. Wraz z działem prawniczym jesteśmy do Twojej dyspozycji także po okresie kredytowania i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Banków współpracujących
0 +
Ofert kredytowych
Partnerzy

Nasi Partnerzy w Polsce

Współpracujemy niemalże z każdym bankiem działającym na polskim rynku finansowym.

Profesjonalizm i pasja do finansów

Poznaj nasz zespół doradców

Stale aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu finansów i bankowości oraz chętnie dzielimy się z nią z naszymi klientami.

ekspert Adam Bogacz

Artur Bogacz

Doradca kredytowy
ekspert Mikołaj Lublański

Mikołaj Lublański

Ekspert finansowy

Darmowa konsultacja

Skorzystaj jeszcze dziś z darmowej konsultacji kredytowej i porównaj najlepsze kredyty hipoteczne, firmowe i gotówkowe