Oferta

Strony internetowe

strony

Oferujemy tworzenie stron internetowych, blogów, stron "szytych na miarę".

Stroną po uruchomieniu można samodzielnie zarządzać, posiada wbudowany system CMS (Content Management System)  - sam dodasz teksty, zdjęcia, a nawet uruchomisz kolejną zakładkę jeśli będziesz potrzebował.

Wykorzystujemy technikę Responsive Web Design (RWD) – wygląd strony dopasowuje się optymalnie do rozmiaru ekranu urządzenia (telefonu komórkowego, tabletu), na którym przeglądana jest strona.

Strona ponadto będzie posiadała:

dowolną ilość zakładek
galerię zdjęć
formularz kontaktowy
mapę Google

Oczywiście wszystkie inne elementy strony pozostają do uzgodnienia.

Etapy realizacji projektu strony inernetowej:

1. Ankieta – ustalenie zakresu prac, preferowanej kolorystyki, układu informacji na stronie internetowej
2. Ustalenie terminu realizacji
3. Utworzenie strony/sklepu www
4. Testy i weryfikacja poprawnego działania strony WWW
5. Szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego strony internetowej

Założenia i cele:

1. Skuteczny przekaz
2. Funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt graficzny
3. Czytelna nawigacja
4. Edycja treści strony internetowej (CMS) - samodzielna edycja strony/sklepu
5. Optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe i proces pozycjonowania
6. Stały kontakt z Klientem na każdym etapie pracy

Sklepy internetowe

esklep

Chcesz skutecznie sprzedawać w sieci i wiesz, że dobry towar to za mało. Chcesz by klienci wracali i polecali Twój sklep internetowy. Pomożemy Ci zwiększyć zyski przykuć ich uwagę przemyślaną prezentacją oferty. Pokażemy Twoim klientom, że trafili pod najlepszy możliwy adres. Wyposażymy Cię w skuteczne narzędzie do sprawnego zarządzania sklepem, a Twoi klienci docenią intuicyjny sposób finalizacji swoich zakupów. Znamy się na tym, od ponad 8 lat tworzymy profesjonalne sklepy Internetowe!

Tworzenie skutecznych sklepów internetowych wymaga przykładania wielkiej wagi do każdego detalu związanego ze sprzedażą online oraz śledzenia wszelkich trendów związanych z e-commerce. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to nie tylko poukładana grafika o przyjaznym designie, ale również cały szereg praktycznych funkcji związanych z poprawnym działaniem e-sklepu. Nasze doświadczenie związane z zagadnieniami e-commerce pozwala na odpowiednie dobranie narzędzi dla sklepów online. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest zaskakująco prosta obsługa oraz bogata funkcjonalność, którą dostosowujemy do indywidualnych wymagań każdego sklepu i każdego rodzaju asortymentu. Projektowane przez zespół sklepy internetowe  są w pełni przygotowane do skutecznej sprzedaży online. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważna jest intuicyjność, kreatywność, funkcjonalność i przyjazna obsługa w e-sklepie. Udostępniamy narzędzia, które optymalizują pracę związaną z rozbudową oferty, organizacją promocji, dbaniem o stany magazynowe czy kontrolą cen.

Do realizacji zamówienia prowadzi tak wiele ścieżek zakupowych, jak wielu jest klientów. Najważniejsze jest to, by sklep na każdym etapie składania zamówienia był przejrzysty i intuicyjny. Nie powinno dochodzić do sytuacji, w której e-sklep jest „przeładowany” zbędnymi funkcjami i zawiera zbyt wiele „rozpraszaczy”, które odciągną od złożenia zamówienia. Naszym zadaniem jest projektowanie sklepów internetowych, które odpowiadają na potrzeby klienta i w intuicyjny sposób prowadzą go do realizacji zamówienia.

Otrzymaliśmy wyróżnienie od Oferteo.pl
Najlepsi Specjaliści od Stron Internetowych 2017

Zobacz Referencje - Oferteo.pl