tel. 516 197 211 mail: polprof@polprof.pl

Kontakt    Strefa Klienta 

Strony/sklepy internetowe

Audyt SEO - przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej

Tworzymy strony www w oparaciu o popularne systemy CMS Joomla oraz WordPress

 

Strony internetowe

strony

Oferujemy tworzenie stron internetowych, blogów, stron "szytych na miarę".

Stroną po uruchomieniu można samodzielnie zarządzać, posiada wbudowany system CMS (Content Management System)  - sam dodasz teksty, zdjęcia, a nawet uruchomisz kolejną zakładkę jeśli będziesz potrzebował.

Wykorzystujemy technikę Responsive Web Design (RWD) – wygląd strony dopasowuje się optymalnie do rozmiaru ekranu urządzenia (telefonu komórkowego, tabletu), na którym przeglądana jest strona.

Strona ponadto będzie posiadała:

dowolną ilość zakładek
galerię zdjęć
formularz kontaktowy
mapę Google

Oczywiście wszystkie inne elementy strony pozostają do uzgodnienia.

Etapy realizacji projektu strony inernetowej:

1. Ankieta – ustalenie zakresu prac, preferowanej kolorystyki, układu informacji na stronie internetowej
2. Ustalenie terminu realizacji
3. Utworzenie strony/sklepu www
4. Testy i weryfikacja poprawnego działania strony WWW
5. Szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego strony internetowej

Założenia i cele:

1. Skuteczny przekaz
2. Funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt graficzny
3. Czytelna nawigacja
4. Edycja treści strony internetowej (CMS) - samodzielna edycja strony/sklepu
5. Optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe i proces pozycjonowania
6. Stały kontakt z Klientem na każdym etapie pracy

Sklepy internetowe

esklep

Chcesz skutecznie sprzedawać w sieci i wiesz, że dobry towar to za mało. Chcesz by klienci wracali i polecali Twój sklep internetowy. Pomożemy Ci zwiększyć zyski przykuć ich uwagę przemyślaną prezentacją oferty. Pokażemy Twoim klientom, że trafili pod najlepszy możliwy adres. Wyposażymy Cię w skuteczne narzędzie do sprawnego zarządzania sklepem, a Twoi klienci docenią intuicyjny sposób finalizacji swoich zakupów. Znamy się na tym, od ponad 8 lat tworzymy profesjonalne sklepy Internetowe!

Tworzenie skutecznych sklepów internetowych wymaga przykładania wielkiej wagi do każdego detalu związanego ze sprzedażą online oraz śledzenia wszelkich trendów związanych z e-commerce. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to nie tylko poukładana grafika o przyjaznym designie, ale również cały szereg praktycznych funkcji związanych z poprawnym działaniem e-sklepu. Nasze doświadczenie związane z zagadnieniami e-commerce pozwala na odpowiednie dobranie narzędzi dla sklepów online. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest zaskakująco prosta obsługa oraz bogata funkcjonalność, którą dostosowujemy do indywidualnych wymagań każdego sklepu i każdego rodzaju asortymentu. Projektowane przez zespół sklepy internetowe  są w pełni przygotowane do skutecznej sprzedaży online. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważna jest intuicyjność, kreatywność, funkcjonalność i przyjazna obsługa w e-sklepie. Udostępniamy narzędzia, które optymalizują pracę związaną z rozbudową oferty, organizacją promocji, dbaniem o stany magazynowe czy kontrolą cen.

Do realizacji zamówienia prowadzi tak wiele ścieżek zakupowych, jak wielu jest klientów. Najważniejsze jest to, by sklep na każdym etapie składania zamówienia był przejrzysty i intuicyjny. Nie powinno dochodzić do sytuacji, w której e-sklep jest „przeładowany” zbędnymi funkcjami i zawiera zbyt wiele „rozpraszaczy”, które odciągną od złożenia zamówienia. Naszym zadaniem jest projektowanie sklepów internetowych, które odpowiadają na potrzeby klienta i w intuicyjny sposób prowadzą go do realizacji zamówienia.

JESTEŚMY NA OFERTEO.PL
Oferteo biale Logo
Opinie: 5.0/max. 5.0 Dziękujemy!

http://www.polprof.oferteo.pl/opinie

Zarządzanie projektami IT

Zarządzanie projektami IT. Pomagamy z zarządzaniu ogólnie pojętymi projektami IT.

Reprezentowanie firmy

Reprezentowanie firmy, również w języku angielskim. Poprowadzimy negocjacje w imieniu Twojej firmy, również w języku angielskim.

Optymalizacja procesów

Zwiększenie efektywności operacyjnej, to jedno z głównych wyzwań stojących przed firmami - każdej wielkości i w każdej branży.

Doradztwo finansowe

Pomożemy w zdobyciu finansowania dla Twojej firmy, lub też na zakup domu, mieszkania itp.

PolProf.pl +48 516 197 211, polprof@polprof.pl Agencja interaktywna, strony internetowe, sklepy internetowe, doradztwo finansowe ul. Kolejowa 45A, 01-210 Warszawa, since 2009